Team

Danny Boots: d.boots@markenhage.nl

Conrector onderwijs en personeel; dagelijkse leiding Markenhage

Vanessa Hermans: v.hermans@markenhage.nl     

Afdelingsleider brugjaar 1

Elsa Huisman: e.huisman@markenhage.nl

Afdelingsleider Mavo 2 t/m 4

Elles Kahlé: e.kahle@markenhage.nl

Afdelingsleider  Havo 2 t/m 5

Serge Hubers: s.hubers@markenhage.nl     

Dagelijkse leiding Vwo 2 t/m 6

De directie van de Campus:

Caroline Klein: c.klein@markenhage.nl

Rector 

Roland Joosen: r.joosen@markenhage.nl

Conrector financiën & beheer

Danny Boots: d.boots@markenhage.nl

Conrector onderwijs & personeel

Micha Wijngaards: m.wijngaards@michaelcollege.nl

Vestigingsdirecteur Michaël College

Rudy Schipperen: r.schipperen@orionlyceum.nl         

Vestigingsdirecteur Orion lyceum