Team

Caroline Klein: c.klein@markenhage.nl

Algehele leiding Markenhage en Campus, rector

Roland Joosen: r.joosen@markenhage.nl

Financiën, beheer en formatie , conrector Markenhage

Danny Boots: d.boots@markenhage.nl

Personeel en onderwijs Markenhage, conrector

Micha Wijngaards: m.wijngaards@michaelcollege.nl

Algehele leiding Michaël college, vestigingsdirecteur Michaël college

Rudy Schipperen: r.schipperen@orionlyceum.nl         

Algehele leiding vestigingsdirecteur Orion lyceum

Serge Hubers: s.hubers@markenhage.nl     

Dagelijkse leiding Vwo 2 t/m 6

Elles Kahlé: e.kahle@markenhage.nl

Dagelijkse leiding  Havo 2 t/m 5

Elsa Huisman: e.huisman@markenhage.nl

Dagelijkse leiding Mavo2 t/m 4

Vanessa Hermans: v.hermans@markenhage.nl     

Dagelijkse leiding brugjaar 1